Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy Tab A9+’ın tanıtımı yakında olabilir

Samsung Galaxy Tab A9+’ın tanıtımı yakında olabilir

Samsung’un Galaxy Tab A9+ modeli hakkında birçok söylenti dolaşıyor. Lakin resmi bir açıklama yapmadan evvel, bu tablet modeli bir sertifikasyon web sitesinde görüldü. Daha evvel, Galaxy Tab A9+’ın TDRA üzere kimi sertifikasyon sitelerinde tespit edildiğini belirtmiştik. Bu sefer tablet, NBTC sertifikasyonunda ortaya çıktı. Online listeleme, aygıtın SM-216B model numarasına sahip olduğunu ortaya koydu. Maalesef veritabanı, isim ve model numarasından öteki ayrıntıları ifşa etmedi. Lakin bu sertifikasyon müşahedeleri, tabletin lansmanının yakın olduğuna işaret ediyor.

Duyumlara nazaran, Galaxy Tab A9+ modeli, Qualcomm’un yonga seti olan Snapdragon 695 ile donatılacak. Aygıtta 4GB RAM bulunacak. Kutusundan Android işletim sistemiyle birlikte çıkacak ve üzerinde Samsung’un kendi arayüzü olan One UI bulunacak.

Samsung Galaxy Tab A9+’ın tanıtımı yakında olabilir

Bu aygıtı 7,040mAh kapasiteli bir pil destekleyecek. Bu pil, 15W süratli şarjı destekliyor. Son vakitlerde yapılan bir FCC listelemesinde, tabletin boyutları da belirtildi. 257.11×168.66×6.94mm ölçülerinde olacak, bu da ince bir form faktörüne sahip olduğunu gösteriyor.

Öte yandan, standart Galaxy Tab A9 modeli de TDRA ve BIS üzere sertifikasyon platformlarında görüldü. Bu model, MediaTek’in Helio G99 yonga setiyle gelecek ve 5,100mAh kapasiteli daha küçük bir pil ile desteklenecek. Fakat bu pil, 25W süratli şarjı destekleyecek.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar