Salı, Haziran 25, 2024
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy Unpacked aktifliğinin birinci tanıtım görüntüsünü paylaştı

Samsung Galaxy Unpacked aktifliğinin birinci tanıtım görüntüsünü paylaştı

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung Galaxy Unpacked Aktifliğinin Birinci Tanıtım Görüntüsünü Paylaştı 1

Samsung‘un Şubat ayı içerisinde gerçekleştireceği Galaxy Unpacked etkinliği tüm teknoloji meraklılarını heyecanlandırdı. Yenilikçi özelliklere sahip Galaxy S22 ailesini ve yeni tablet modellerini içerisinde barındıran Galaxy Tab S8 serisini tanıtacak olan Samsung, etkinliğin ilk tanıtım videosunu yayınladı.

Samsung Galaxy Unpacked tanıtım videosu ve etkinlik tarihi

Samsung‘un her yıl düzenlediği etkinliği, bu sene ilk olarak Şubat ayında gerçekleşecek. Uzun zamandır konuşulan modelleri Galaxy S22 ve Galaxy Tab S8 modellerini tanıtacak olan Samsung, etkinlik için kendi YouTube kanalında bir video paylaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung Galaxy Unpacked Aktifliğinin Birinci Tanıtım Görüntüsünü Paylaştı 3

Galaxy Unpacked etkinliğinin ilk tanıtım videosu olan bu videoda, iki telefon birleşiyor ve tek bir telefon haline geliyor. Bu da görünüşe göre Note serisinin kaldırılmasını ve, S22‘nin Note serisinin özelliklerini de taşıyacağı anlamına geliyor.

Öte yandan sızdırılan bilgilere göre Samsung Galaxy Unpacked etkinliğini 9 Şubat‘ta gerçekleştirecek. Gerçekten güçlü bir kaynaktan gelen bu sızıntı muhtemelen etkinliğin kesin tarihini ortaya koyuyor. 9 Şubat’ta tanıtılacak olan modellerin ise 24 Şubat‘ta raflarda yerini alacağı gelen söylentiler arasında.

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar