Cuma, Eylül 29, 2023
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy Xcover 7 hakkında çarpıcı iddialar!

Samsung Galaxy Xcover 7 hakkında çarpıcı iddialar!

Samsung, Galaxy Xcover markası altında yeni bir güçlü akıllı telefon üzerinde çalışıyor: Galaxy Xcover 7. Bu aygıtın yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor ve “SM-G556B” model numarasını taşıyor. Bu model numarası, şimdi piyasaya sürülmemiş olan Galaxy A55’in “SM-A556B” model numarasıyla hayli misal. Bu durum, kimilerine Galaxy Xcover 7‘nin, Galaxy A55’in daha güçlü bir versiyonu olabileceğini düşündürüyor.

Ancak, Galaxy Xcover 7‘nin mevcut olan Galaxy Xcover 6 Pro modeli üzere bir Pro model olup olmadığı şu an için meçhul. Samsung’un güçlü akıllı telefonlar için kullandığı isimlendirme tertibine nazaran, Galaxy Xcover 7’nin Pro bir model olma mümkünlüğü düşük görünüyor. Daha evvel piyasaya sürülen Galaxy Xcover 6 Pro’nun model numarası “SM-G7xx” iken, Galaxy Xcover 5’in model numarası “SM-G5xx” idi. Bu durum, model numarasındaki sayının arttıkça aygıtın daha güçlü olduğunu gösteriyor. Bu yüzden şayet Galaxy Xcover 7’nin model numarası “SM-G556B” ise, bu aygıtın Galaxy Xcover 6 Pro’nun direkt bir devamı olmadığını, bu nedenle non-Pro bir model olabileceğini düşünmek mantıklıdır.

Samsung Galaxy Xcover 7 hakkında çarpıcı iddialar!

Buna karşılık, “SM-G556B” model numarasının, Galaxy A55’in model numarasına olan yakınlığı, Xcover 7‘nin sağlam bir Galaxy A55 olabileceğine işaret ediyor. Lakin, Galaxy A55’in teknik özellikleri hakkında da kesin bilgilere sahip değiliz, zira bu aygıtın da 2024 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung’un bu argümanlara dair rastgele bir onayı ya da açıklaması bulunmuyor. Galaxy Xcover 7‘nin varlığı hakkında şu an için yalnızca söylentilere dayalı bilgilere sahibiz. Aygıtın 2024’ün birinci yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar