Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaMobilSamsung kullanıcılarına hoş haber!

Samsung kullanıcılarına hoş haber!

Samsung, Hindistan’da Galaxy S23 serisi akıllı telefonları için One UI 6’nın Android 14 tabanlı Beta sürümünü dağıtmaya başladı. Bu güncelleme, ZWHO ile sonlanan bir firmware versiyonu olarak görülüyordu. Fakat dikkat çeken bir öteki husus ise, Galaxy S23 serisinin Almanya’da One UI 6 Beta 3 güncellemesini almaya başladığı argümanıdır.

Tarun Vats‘ın X platformunda paylaştığı görsellere nazaran Almanya’da kimi kullanıcılar bu Beta 3 sürümünü almış durumdalar. Bu güncelleme, ZWI4 ile sonlanan bir yapıda ve yaklaşık 1 GB büyüklüğünde. Ahmad isminde diğer bir kullanıcının X platformunda paylaştığı görsellere baktığımızda, bu Beta 3 güncellemesi ile süratli erişim panelinde kimi görsel değişikliklerin olduğunu görmekteyiz.

Samsung kullanıcılarına hoş haber!

Bu görsel değişikliklere örnek olarak, WLAN ve Mobil Data hızlı erişim seçeneklerinin artık başka ayrı sunulduğunu ve kullanıcı tercihine nazaran ayarlanabildiğini görmekteyiz. Ayrıyeten, karanlık modun artık süratli erişim panelinden aktive edilebildiği de bu görsellerle doğrulanmıştır. One UI 6 Beta 3’ün süratli erişim panelinde getirdiği bu görsel değişikliklerin dışında, daha evvel yayımlanan One UI 6 Beta 2 sürümü de bir dizi güzelleştirme ve özellik getirmişti.

Ancak şu anda bu Beta 3 güncellemesinin yalnızca Almanya ve Birleşik Krallık’taki az sayıda kullanıcıya ulaştığı biliniyor. Bu Beta 3 sürümünün Galaxy S23 aygıtları için daha geniş bir kitleye sunulup sunulmayacağı şimdi net değil. Lakin ilerleyen günlerde One UI 6 Beta 3 hakkında daha fazla bilgi almayı umuyoruz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar