Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaMobilSamsung’da gözler bir sonraki büyük tanıtım tertibinde

Samsung’da gözler bir sonraki büyük tanıtım tertibinde

Galaxy S23 serisi daha iki ay evvel piyasaya sürülmesine karşın, söylenti dünyası Samsung’un gelecekteki amiral gemisi lansmanları konusunda insanları heyecanlandırmaya başladı.

Bu yıl, Samsung’un Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Tab S9 serisi, Galaxy Watch 6 ve büyük ihtimalle yeni kulaklıklarını piyasaya sürmesi bekleniyor. Üstelik artık, Koreli devin bir sonraki Unpacked aktifliğini Temmuz’un son haftasında düzenlemesi bekleniyor. Bu da, üstte listelenen kimi aygıtların daha erken bir tanıtım yapabileceğini öngören evvelki söylentilere uygundur.

Samsung çoklukla her yılın ikinci büyük Unpacked aktifliğini Ağustos ayında düzenler. Bu yüzden Temmuz’da bir aktiflik düzenlemek bir sapma olacaktır, lakin yeniden de çok şaşırtan değil. Google’ın birinci katlanabilir telefonu Pixel Fold’un piyasaya çıkması ve katlanabilir akıllı telefon pazarının canlanmasıyla, Samsung’un rekabete çok fazla nefes alma alanı vermek istemeyeceği, aksi takdirde Galaxy Z Fold veya Galaxy Z Flip akıllı telefonlarını satın alabilecek potansiyel müşterileri kaybedebileceği düşünülüyor.

Samsung’da gözler bir sonraki büyük tanıtım organizasyonunda

Bu durum büsbütün spekülatif olabilir ve açık konuşmak gerekirse, Temmuz’un son haftasında Unpacked aktifliğinin düzenlenmesi aslında çok erken sayılmaz zira bu yalnızca tarihi yaklaşık iki hafta öne çeker. Samsung çoklukla haftanın ortasında yeni eserleri duyurur, bu yüzden Temmuz 25-27 ortasındaki rastgele bir vakit dilimi bu noktada inançlı bir iddia olabilir.

Geleneksel olarak, biz kulislere kulak verir ve Samsung’un bir sonraki Galaxy Unpacked aktifliği için planları ve bu aktiflikte duyurulacak eserlerin olası piyasaya çıkış zamanlamaları hakkında bilgi edindikçe okuyucularımızı güncelleriz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar