Pazar, Mayıs 19, 2024
Ana SayfaMobilSamsung'un Galaxy A serisi katlanabilir telefonunun fiyatı sızdırıldı

Samsung’un Galaxy A serisi katlanabilir telefonunun fiyatı sızdırıldı

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung'Un Galaxy A Serisi Katlanabilir Telefonunun Fiyatı Sızdırıldı 1

Samsung katlanabilir telefon pazarının tartışmasız hakimi konumunda. Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip cihazlarıyla en yakın rakiplerinin çok önünde giden şirket şimdi de Galaxy A serisi kapsamında uygun fiyatlı bir model çıkarma hazırlığı yapıyor.

HMD Global yeni bir Nokia tablet çıkarmaya hazırlanıyor

1 gün önce eklendi

Samsung’un katlanabilir telefon deneyimini nispeten daha erişilebilir hale getirmek için piyasaya sürmeyi planladığı A serisi modelin fiyat etiketi internete düştü. Aktarılan bilgilere göre cihaz Kore’de 1 milyon won (yaklaşık 771 dolar) karşılığında satılacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung'Un Galaxy A Serisi Katlanabilir Telefonunun Fiyatı Sızdırıldı 3

Ne zaman çıkacak?

Söz konusu modelin fiyat etiketi diğer pazarlarda daha yüksek olacak. Kaynaklar 900 ila 1.000 dolar civarında bir fiyattan bahsediyor. Gelen bilgiler Galaxy A serisi katlanabilir telefonun 2024 veya 2025‘te resmiyet kazanacağı yönünde.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Samsung’un Galaxy A serisi katlanabilir telefonunun fiyatı sızdır

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar