Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaMobilSamsung’un yeni askeri telefonlarının tüm özellikleri netleşti! Bomba gelse birşey olmaz!

Samsung’un yeni askeri telefonlarının tüm özellikleri netleşti! Bomba gelse birşey olmaz!

Samsung, askeri maksatlar göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış iki yeni akıllı telefon modelini duyurdu. Şirket, Galaxy S23 Tactical Edition ve Galaxy XCover 6 Pro Tactical Edition isimlerini taşıyan bu yeni modelleri tanıttı. Askeri kullanıma uygun olarak tasarlanmış olan bu telefonlar, çok şartlarda bile dayanıklılık sağlamak için üretilmişler.

Daha evvel Samsung, Galaxy S20 Tactical Edition modelinin büyük muvaffakiyete ulaştığını açıklamıştı. Bu muvaffakiyet, muhtemelen yüksek özellikler ve sağlam yapısı sayesinde elde edildi. Samsung, bu aygıtın “tüm hizmet kollarındaki binlerce Savunma Bakanlığı çalışanını desteklediğini ve geniş bir vazife ve ortam yelpazesinde kendini kanıtladığını” belirtti. Fakat bu sefer Galaxy S23 ve Galaxy XCover 6 Pro Tactical Edition modelleri genel tüketiciye sunulmayacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Samsung’un Yeni Askeri Telefonlarının Tüm Özellikleri Netleşti! Bomba Gelse Birşey Olmaz! 1

Samsung’un yeni askeri telefonlarının tüm özellikleri netleşti! Bomba gelse birşey olmaz!

Bu telefonlar, yılın ilerleyen periyotlarında ABD hükümeti ve askeri işçi ile buluşacakSamsung’un yeni askeri telefonlarının tüm özellikleri netleşti! Bomba gelse birşey olmaz!. Sızıntı uzmanı Anthony’e nazaran, yeni telefonlar Android Team Awareness Kit, Battlefield Assisted Trauma Distributed Observation Kit, Samsung Knox & Knox Dual Veri at Rest üzere çeşitli yeni özellikler sunacak. Ayrıyeten, göğüste taşınabilen askeri sınıf gözetici bir kılıfla birlikte gelecekler.

XCover 6 Pro, MIL-STD-810H ve 1.5 metre düşme testinden geçti. Ayrıyeten, IP68 su ve toz direncine sahip olacak ve hareket halindeyken süratli pil değişimi için çıkarılabilir bir pil paketi ile donatıldı. Öte yandan, Galaxy S23 Tactical Edition, geliştirilmiş fotoğraf ve görüntü çekimi için yüksek çözünürlüklü kameralara sahip olacak. Askeri sınıf yapısına karşın, Dynamic 120Hz yenileme hızına sahip AMOLED ekranlar ve Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti üzere üst seviye özellikler sunacak.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar