Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobilUygun fiyatlı OnePlus Ace 3V özellikleri ile şaşırttı

Uygun fiyatlı OnePlus Ace 3V özellikleri ile şaşırttı

Bu ayın başında, OnePlus Çin pazarı için Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip OnePlus 12’yi tanıttı. Artık ise marka, yeniden kendi pazarı için Snapdragon 8 Gen 2 SoC ile donatılmış Ace 3’ü piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Son sızıntılara nazaran, Digital Chat Station isimli bir kaynaktan alınan bilgiler, Ace markalı orta düzey bir telefonun da geliştirilmekte olduğunu gösteriyor.

OnePlus Ace 3V‘nin öngörülen özellikleri ortasında, Snapdragon 7 Gen 3 yonga seti bulunuyor. Bu yonga seti, düz bir ekranla birlikte gelecek ve 1.5K çözünürlük sunacak. Sızıntı yapan kişi aygıtın ismini belirtmese de, bu aygıtın piyasaya çıktığında OnePlus Ace 3V olarak isimlendirileceği düşünülüyor.

Uygun fiyatlı OnePlus Ace 3V özellikleri ile şaşırttı

OnePlus Ace 3V‘nin, Mart 2023’te piyasaya çıkan Ace 2V’nin yerini alması bekleniyor. Yeni akıllı telefonların seleflerinden yaklaşık bir ay daha erken piyasaya çıktığı göz önüne alındığında, Ace 3V’nin 2024 Şubat yahut Mart aylarında tanıtılması beklenen.

Hatırlanacağı üzere, OnePlus Ace 2V, küresel pazarda OnePlus Nord 3 olarak yine markalandı. Bu nedenle, Ace 3V‘nin de OnePlus Nord 4 yahut Nord 5 olarak global pazara sunulması muhtemel görünüyor. Ace 3V / Nord 4‘ün öbür ayrıntıları şimdi bilinmiyor. Ace 2V, lansmanında yaklaşık 2,299 Yuan (~321 dolar) fiyat etiketiyle satışa sunulmuştu. Bu nedenle, Ace 3V’nin benzeri bir fiyatlandırmaya sahip olması bekleniyor.

Snapdragon 7 Gen 3 yonga setine gelince, bu yonga seti Honor 100 ve Vivo S18′de zati kullanıldı. Tıpkı yonga setinin, 2024’ün birinci çeyreğinde piyasaya çıkması beklenen Realme 12 Pro serisini de güçlendirmesi bekleniyor.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar