Pazar, Aralık 3, 2023
Ana SayfaBilimUzman fotoğrafçı muhakkak gerçek olan 7 hayalet fotoğrafını yayınladı! Ürkütücü!

Uzman fotoğrafçı muhakkak gerçek olan 7 hayalet fotoğrafını yayınladı! Ürkütücü!

Fotoğraflar rahatsız edici olabileceğinden dolayı sayfamıza koymadık. Ancak dileyenler buraya tıklayarak haberin kaynağından bu fotoğraflara göz atabilirler.

Hayaletler gerçek mi? Beşerler tahminen de yüzyıllardır bu sorunun cevabını arıyorlar. Bazılarına nazaran hayalet diye bir şey yok. Bazılarına nazaran ise hayaletler gerçek. Pekala bu fikirlerden hangisi gerçek? Uzman bir hayalet fotoğrafçısı olan Agnes Effe, mutlaka gerçek olan ve hiçbir hilenin bulunmadığı bir dizi hayalet fotoğrafı yayınladı. Aslında internete baktığınızda pek çok hayalet fotoğrafı görmeniz mümkün. Lakin bunların bir birden fazla geçersiz. Fotoğraf üzerinde yapılan kolay düzenlemeler ile ortaya çıkan geçersiz görseller. Lakin Agnes Effe tarafından yayınlananlar büsbütün gerçek. Bu fotoğraflarda hayaletlerin yeri ve nerede görüldüğü belirlenmiş durumda. Zati belirlenmemiş olsa da fotoğraflara baktığınızda nerede bir obje göründüğünü çabucak fark edebiliyorsunuz.

Fotoğraflar kimi şahıslara rahatsızlık verebilir. Lakin hayatın gerçeği bu diyebiliriz. Hayaletler ya da bizim hayalet olarak nitelendirdiğimiz bu varlıklar ortamızda. Yeniden de şunu hatırlatmamız gerekiyor. İnternette dolaşan fotoğrafların çok büyük bir kısmı uydurma.

Agnes Effe bu fotoğrafları binlerce fotoğrafı araştırarak bulduğunu söylüyor. Yani binlerce fotoğraf ortasından, hile yapılmayan ve gerçek olan topu topu 6 – 7 fotoğraf var diyebiliriz. Pekala sizce hayaletler gerçek olabilir mi? Yoksa bu fotoğraflar da Agnes Effe’nin ses getirmek için ortaya attığı bir savdan mı ibaret? Yorum sizlerin.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar