Perşembe, Aralık 8, 2022
Google search engine
Ana SayfaMobilVivo, Birinci Katlanabilir Akıllı Telefonunun Görüntüsünü Paylaştı

Vivo, Birinci Katlanabilir Akıllı Telefonunun Görüntüsünü Paylaştı

Bir süredir derin bir sessizliğe gömülmüş olan Çinli teknoloji şirketi Vivo, Nisan 2022’de bomba gibi bir dönüş yapmaya hazırlanıyor. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre 11 Nisan‘da bir lansman gerçekleştirilecek. Bu lansmanın yıldız ismi ise “X Fold” olarak isimlendirilecek katlanabilir ekranlı akıllı telefon olacak.

11 Nisan için geri sayımı sürdüren Vivo, şimdi dikkat çeken bir gelişmeye daha imza attı. Şirket, yaklaşmakta olan katlanabilir ekranlı akıllı telefonu için bir tanıtım videosu paylaştı. Paylaşılan video, X Fold’un tasarım detaylarını ortaya koydu. Buna göre telefonun Galaxy Z Fold tarzı katlama eksenine sahip olacağını ve deri arka kapakla geleceğini resmen söyleyebiliriz.

Dörtlü kamera kurulumuyla gelecek

Ulaş Utku Bozdoğan: Vivo, Birinci Katlanabilir Akıllı Telefonunun Görüntüsünü Paylaştı 1

Vivo’nun paylaştığı video, ne yazık ki X Fold’la ilgili büyük detaylar sunmuyor. Paylaşılan videoda, telefonun dörtlü kamera kurulumuna sahip olacağını görüyoruz. Bu kamera kurulumunun Carl Zeiss tarafından destekleniyor oluşu, Vivo X Fold ile oldukça kaliteli çekimler yapılacağının anlaşılmasını sağlıyor.

Şirketin ilk tableti de açığa çıktı

Vivo, daha önceki dönemlerde akıllı telefon ve kablosuz kulaklık gibi ürünlerle karşımıza çıkmıştı. Ancak Nisan 2022’de bu durum değişecek gibigörünüyor. Zira şirket, ilk tablet modeli Vivo Pad için de kolları sıvamış durumda. Hatta X Fold ile birlikte bu tablet için de bir tanıtım videosu yayınlandı. Yayınlanan video, tabletin ikili arka kamera ve dört hoparlör ile geleceğini gözler önüne seriyor. Bu tabletin oldukça ince bir yapıya sahip olacak oluşu da dikkatlerden kaçmıyor.

Vivo X Fold için hazırlanan tanıtım videosu şöyle:

Vivo Pad için hazırlanan tanıtım videosu ise şöyle:

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -
Google search engine

Trend Yazılar

Son Yorumlar