Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaMobilVivo S17 Pro’nun özelliklerinin birçoğu artık bilinir durumda

Vivo S17 Pro’nun özelliklerinin birçoğu artık bilinir durumda

Orta segmentteki Vivo’nun yeni S17 serisi, Çin’deki lansmanı için hazırlıklarını sürdürüyor. Evvelki yıl olduğu üzere bu seri de S17, S17 Pro ve S17e isimli üç modeli içerecek. Kısa bir müddet önce Vivo S17‘nin şarj özelliklerini açığa çıkaran bir rapor yayınlamıştık. Artık ise S17 Pro modeli, 3C sertifikasyon web sitesinde V2284A model numarasıyla görüldü.

Vivo S17 Pro, süratli şarj özelliğinde büyük bir gelişme sunuyor. Beklenen 1 Haziran lansmanı öncesi, S17 Pro‘nun 80W süratli şarj özelliği ile donatılacağı 3C sertifikasyon veritabanı listelemesi ile belirlendi. Evvelki model olan Vivo S16 Pro’nun 66W süratli şarjına kıyasla, bu değerli bir ilerleme manasına geliyor. Daha evvel bir Geekbench listelemesi, S17e’nin Dimensity 7200 yonga setini kullanacağını ve bu setin 2.8GHz azamî ve 2.0GHz temel saat suratına sahip olacağını ortaya çıkarmıştı.

Vivo S17 Pro’nun özelliklerinin birçoğu artık bilinir durumda

Vivo S17 serisi hakkında daha fazla bilgi sızdı ve aygıtın ardında üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu görüldü. Ana kamera, optik manzara sabitleme (OIS) takviyesi sunan 50MP Sony IMX766V sensörü içerecek. Ana kamera ile birlikte, telefonun telefoto yetenekli 12MP Sony IMX663 portre kamerası ve 2x optik yakınlaştırma yeteneğine sahip 8MP ultra geniş açılı kamera içermesi bekleniyor.

Telefonun, 1.5K çözünürlüklü kavisli bir AMOLED ekranı olacak ve muhtemelen 120Hz yenileme suratını destekleyecek. Bununla birlikte, telefonun ekran boyutu ve öteki özellikleri hakkında daha fazla bilgi şimdi açıklanmadı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar