Cuma, Haziran 21, 2024
Ana SayfaMobilVivo'nun 120Hz ekranlı birinci tabletinin özellikleri sızdırıldı

Vivo’nun 120Hz ekranlı birinci tabletinin özellikleri sızdırıldı

Meral Erden: Vivo'Nun 120Hz Ekranlı Birinci Tabletinin Özellikleri Sızdırıldı 1

Geçtiğimiz yıl bir tablet modeli ile karşımıza çıkacağı ortaya çıkan Vivo, şimdi bu cihazı tanıtmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl çıkan sızıntıların ardından açıklama yapan Vivo başkan yardımcısı, bir tablet ürettiklerini doğruladı. 2022’nin ilk yarısında ilk tablet modelini piyasaya sürecek olan Vivo, tabletin özelliklerini pek gizli tutamadı.

Vivo’nun ilk tabletinin sızdırılan özellikleri

Vivo’nun ilk tableti hakkında gelen sızıntılara göre Vivo tablet 120Hz yenileme hızın sahip bir ekran ile birlikte gelecek. Full HD+ görüntü kalitesi sunacak olan bu delikli ekran hemen üst bir ön kamera taşıyacak. 7860mAh‘lik bir bataryaya sahip olması beklenilen Vivo tablet, 44W kablolu hızlı şarj desteği sunacak.

Meral Erden: Vivo'Nun 120Hz Ekranlı Birinci Tabletinin Özellikleri Sızdırıldı 3

Performansını muhtemelen Snapdragon 870 yonga setinden alacak olan Vivo tablet, kutusundan Android destekli OriginOS işletim sistemi ile birlikte çıkacak.

Vivo’nun ilk tableti hakkında gelen sızıntılar böyleydi. Kesin ismi bilinmeyen Vivo’nun ilk tablet modeli, “Vivo Pad” ismiyle piyasaya sürülebilir. Çünkü geçtiğimiz yıl gelen bilgiler Vivo’nun “Vivo Pad” ismini tescillediği yönünde.

Kaynak:  Donanimhaber

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar