Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobilWhatsApp yeni özelliğini duyurdu: Birkaç hafta sonra gelecek

WhatsApp yeni özelliğini duyurdu: Birkaç hafta sonra gelecek

Ulaş Utku Bozdoğan: Whatsapp Yeni Özelliğini Duyurdu: Birkaç Hafta Sonra Gelecek 1 Tanınan iletileşme uygulaması WhatsApp, kullanıcılarına özel konuşmaları için ek bir güvenlik katmanı sağlamak üzere tasarlanmış yeni özelliğini duyurdu. Bu özellik, bir sohbeti kilitlemenize imkan tanıyarak o mesaj dizisini gelen kutunuzdan çıkarıyor ve kendi klasörünün içine koyuyor.

“Sohbet Kilidi” nasıl çalışır

Sohbet Kilidi özelliği ile bir sohbeti kilitlediğinizde, uygulama bu sohbetin içeriğini de otomatik olarak bildirimlerde gizleyecek. Birebir yahut küme sohbetlerini, o sohbetin ismine dokunarak ve kilit seçeneğini seçerek kilitleyebilirsiniz. Kilitli sohbet sekmesini görebilmek için aşağı yanlışsız kaydırmanız kâfi olacak.

Şirket bir blog yazısında, “Bu özelliğin, telefonlarını vakit zaman bir aile üyesiyle paylaşmak zorunda kalan şahıslar yahut ekstra özel bir sohbetin geldiği anda telefonunuzu öteki birinin tuttuğu anlar için kusursuz olacağını düşünüyoruz” dedi.

Meta, Sohbet Kilidi hakkında kilitleme ve sohbetleriniz için özel bir parola oluşturma dahil olmak üzere daha fazla seçenek eklemeyi planladığını da belirtti. Sohbet Kilidi özelliği, WhatsApp’ın anketler ve paylaşımla ilgili yeni güncellemesinin ardından birkaç hafta sonra kullanıma sunulacak.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar