Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaMobilWhatsApp, Yeni Özellikleri Çıkar Çıkmaz Size Ulaştıracak Resmi Sohbetini Uygulamaya Ekliyor

WhatsApp, Yeni Özellikleri Çıkar Çıkmaz Size Ulaştıracak Resmi Sohbetini Uygulamaya Ekliyor

Dünyanın en büyük mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a sık sık güncellemeler geliyor. Bazen bu güncellemeler gözle görülür farklar önümüze koyarken bazen ise arka planda bizim fark etmediğimiz şeyler olabiliyor. Bu güncellemelerin sadece uygulamayı kullandığımız platformun uygulama mağazasında yayınlanan yama notları vasıtasıyla görebiliyorduk.

WhatsApp, bu konuda Telegram’ı örnek alarak bir atılımda bulunmaya karar vermiş. Uygulamaya yeni gelecek güncellemeyle birlikte artık sohbetlerimizin arasında bir de WhatsApp’ın resmi sohbeti de bulunacak.

WhatsApp’ın resmi sohbet uygulamasından güncellemelerin detaylarını görebileceğiz

Ulaş Utku Bozdoğan: Whatsapp, Yeni Özellikleri Çıkar Çıkmaz Size Ulaştıracak Resmi Sohbetini Uygulamaya Ekliyor 1

Bu ekran görüntüsünde resmi WhatsApp sohbetinin kullanıcı arayüzünün, kullanıcıların ilk açtıklarında kullanmalarını kolaylaştırmak için ne yapabileceklerine dair tavsiyelerde bulunduğunu görüyoruz. WhatsApp, uygulamanın nasıl geliştirileceğine dair bu sohbet aracılığıyla sizi yeni özellikler hakkında bilgilendirmeyi planlıyor.

Kullanıcılar resmi sohbeti her zaman arşive atabilir veya tamamen silebilir, yani sohbet üzerinde tam kontrole sahibiz.

Hemen hepimizin her gün istisnasız bir şekilde kullandığı bu uygulamanın güncelleme detaylarını direkt olarak uygulamanın içinden anlaşılabilir bir şekilde okumak faydalı olabilir. Siz Telegram’ın bu kullanışlı özelliğinin WhatsApp’a getirilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak:  Webtekno

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar