Cumartesi, Aralık 9, 2023
Ana SayfaMobilXiaomi 13 Ultra’nın modül fiyatları açıklandı, fiyatlar kalbinize inebilir!

Xiaomi 13 Ultra’nın modül fiyatları açıklandı, fiyatlar kalbinize inebilir!

Ünlü akıllı telefon üreticisi Xiaomi, son modeli Xiaomi 13 Ultra‘yı piyasaya sürdü ve bu telefon harika özellikleri nedeniyle büyük beğeni topladı. Lakin, öbür tüm elektronik aygıtlar üzere, Xiaomi 13 Ultra da vakit içinde sıkıntılar yaşayabilir ve tamirat yahut yedek kesim değişimi gerektirebilir. Xiaomi artık garanti kapsamı dışındaki yedek modül tamirat maliyetlerini açıklayarak kullanıcılara muhtemel maliyetler hakkında fikir veriyor.

Xiaomi 13 Ultra‘nın en değerli bileşenlerinden biri ekranıdır. Değiştirmeniz gerekiyorsa, size yaklaşık 1.360 yuan (yaklaşık 198$) fiyatında mal olacaktır. Art kamera montajı aygıtın bir öbür değerli kesimidir ve değiştirme maliyeti 1.450 yuan yahut yaklaşık 210$’dır. Bu maliyetler yüksek üzere görünebilir, fakat başka üreticiler tarafından emsal yedek kesimler için alınan fiyatlarla uyumludur.

Xiaomi 13 Ultra‘nın anakartı, aygıtın genel performansından sorumlu olan kalbi niteliğindedir. 12GB + 256GB versiyonu için anakartın değiştirme maliyeti 2.320 yuan yahut yaklaşık 337$’dır. 16GB + 1TB versiyonu için maliyet 2.560 yuan yahut yaklaşık 372$’a yükselir. Bu maliyetler nispeten yüksektir ve kimi kullanıcılar için kaygı kaynağı olabilir.

Xiaomi 13 Ultra’nın modül fiyatları açıklandı, fiyatlar kalbinize inebilir!

Xiaomi 13 Ultra‘nın bir öbür temel bileşeni olan batarya vakitle değiştirilmesi gerekebilir. Batarya değiştirme maliyeti 159 yuan yahut yaklaşık 23$’dır, bu makul bir fiyattır. Batarya kapağı değiştirme maliyeti 180 yuan yahut yaklaşık 26$’dır. Garanti kapsamı dışındaki tüm Xiaomi 13 Ultra yedek modül tamirleri, yaklaşık 6$ olan 40 yuanlık bir personellik fiyatını içerir.

Her vakit akıllı telefonunuza güzel bakmanız ve tamiratların yahut yedek modül değişikliklerinin ihtiyacını minimize etmeniz önerilir. Fakat, Xiaomi 13 Ultra‘nız rastgele bir tamirat yahut yedek modül değişimi gerektiriyorsa, rastgele bir karar vermeden evvel maliyetleri dikkate almak kıymetlidir. Aygıtı garantiyle satın aldıysanız, birtakım tamiratlar yahut değişiklikler garanti kapsamı altında olabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar