Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobilXiaomi birinci Wear OS tabanlı akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlanıyor

Xiaomi birinci Wear OS tabanlı akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlanıyor

Ulaş Utku Bozdoğan: Xiaomi Birinci Wear Os Tabanlı Akıllı Saatini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor 1 Xiaomi’nin eser yelpazesinde birkaç akıllı saat var lakin bunların hiçbiri WearOS tabanlı değil. Çinli üreticinin yakında Google’ın Wear OS işletim sistemiyle çalışan birinci saatini piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu mevzuda birtakım değerli detaylar ortaya çıktı.

M2235W1 model numaralı aygıt EEC ve TUV PLS tarafından onaylandı. Ayrıyeten Kore düzenleyici kurumu NRRA‘nın veritabanında listelendi. Tüm bunlar akıllı saatin yakın vakitte piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. Bu ortada aygıtın özellikleriyle ilgili birtakım bilgiler de var.

Ulaş Utku Bozdoğan: Xiaomi Birinci Wear Os Tabanlı Akıllı Saatini Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor 3

e-SIM takviyesi ile geliyor

Akıllı saatin e-SIM dayanağına sahip olacağı ve böylelikle kullanıcıların akıllı telefona bağlanmak zorunda kalmadan arama yapabilecekleri söyleniyor. Şimdilik Xiaomi’nin Wear OS’lu akıllı saatiyle ilgili bildiklerimiz bu kadar. Daha fazlası için yeni sızıntıları beklememiz gerekecek.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar