Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaOtomobilYamaha 30. Yılına özel yeni motor modelini tanıttı

Yamaha 30. Yılına özel yeni motor modelini tanıttı

Yamaha’nın e-bisiklet üretimindeki 30 yılı, YDX-MORO 07 elektrikli dağ bisikletinin özel sürümünün tanıtımıyla kutlandı. Şirket, 1993 yılında seri üretim elektrikli bir bisiklet sunarak bu alanda bir unsur imza atmıştı. 30. Yıl Dönümü Özel Sürümü YDX-MORO 07’nin Yamaha’nın en yenilikçi e-MTB’si olduğu düşünülüyor.

2020 yılında piyasaya çıkan YDX-MORO 07 modeli, 2022’de yenilenmiş ve yenilikçi Çift İkiz çerçeve dizaynına sahip tam süspansiyonlu bir e-bisiklet olarak dikkat çekti. Bu e-bisiklette hem alt hem de üst tüpler iki farklı çerçeve üyesine ayrıldı. Bu tüpler ortasında kalan hava boşlukları, pil ve art süspansiyon için gerekli olan alanı sağladı. Sınırlı sayıda üretilen bu anma e-bisikleti, kompakt yapısı, hafifliği ve yüksek performansıyla ön plana çıktı.

Yamaha, e-bisiklet geliştirme konusunda inovatif ve performansa dayalı tekliflerle sürat belirlemeye devam ediyor. Şirketin maksadı, her günü eğlenceli ve manalı kılan e-bisikletler sunmaktır.

Yamaha 30. Yılına özel yeni motor modelini tanıttı

YDX-MORO 07 modeli, otomatik sürat düzenlemesi sağlayan dört sensörlü PW-X3 motor ile donatıldı. Bu motor, Yamaha’nın en gelişmiş e-bisiklet tahrik sistemini temsil ederken, birebir vakitte yüksek tork çıkışına sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Güç dayanaklı bir bisiklette en pürüzsüz yardımı sağlayacak halde tasarlandı. Bisiklet ayrıyeten Yamaha Racing Blue Rocker irtibat elemanı ve baş borusu, anma maksatlı 3D rozeti ve etiketi üzere özelliklere sahip. Azamî torku 85 Nm, azamî güç çıkışı ise 500W.

Yamaha’nın 30. Yıl Dönümü YDX-MORO 07 e-MTB’si, ABD’de 6.499 dolara satışa çıktı. Bu fiyat, 6.399 dolara satılan yenilenmiş YDX-MORO 07 modeli ile neredeyse birebirdir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar