Pazartesi, Mayıs 27, 2024
Ana SayfaMobilYerin sahibi geri geldi! HTC yeni modeliyle gündemde!

Yerin sahibi geri geldi! HTC yeni modeliyle gündemde!

Geçmişte akıllı telefon pazarında tezli modelleri ile gündemde olan HTC, tüketicilerden beklediği geri dönüşü alamamış ve vakit içerisinde argümanını kaybetmişti. Akıllı telefon bölümüne veda eden ve uzun müddettir de ismi duyulmayan HTC, o denli görünüyor ki yine dalın savlı markalarından birisi olmak istiyor. Ortaya çıkan ayrıntılar, şirketin HTC U23 Pro 5G ile pazara yeni bir soluk getireceğini tabir ediyor.

Mekanın sahibi geri geldi! HTC yeni modeliyle gündemde!

HTC U23 Pro 5G özellikleri ile orta – üst segmente hitap edeceğini de gösteriyor. Gücünü üretimi Qualcomm tarafından gerçekleştirilen Snapdragon 7 Gen 1 yonga setinden alacak olan HTC U23 Pro 5G, 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olacak. Bünyesinde 4.600 mAh batarya barındıracak olan aygıt, 25W süratli şarj teknolojisiyle kısa müddette şarj olacağını müjdeliyor.

Telefonun kamera ayrıntıları da fiyat – performans eseri olacağını ispatlar cinsten. Çünkü aygıt, 108MP çözünürlüğünde olan bir ana kamera ile âlâ bir tecrübe vadediyor. Telefonun öbür kameraları ve selfie kamerası hakkında ise şimdi net bir duyum yok. Muhtemelen ilerleyen vakitlerde HTC U23 Pro 5G hakkında daha net bilgiler verebileceğiz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar