Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaMobilZTE Axon 40 Ultra detaylanıyor: Ekran altı kamerası ile savlı

ZTE Axon 40 Ultra detaylanıyor: Ekran altı kamerası ile savlı

Ulaş Utku Bozdoğan: Zte Axon 40 Ultra Detaylanıyor: Ekran Altı Kamerası Ile Savlı 1

9 Mayıs’ta Çin’de düzenlenecek bir etkinlikte yeni Axon 40 akıllı telefon serisini tanıtmaya hazırlanan ZTE, serinin tepe modeli olacak Axon 40 Ultra hakkında yeni detaylar paylaştı.

Ön kamerası ile fark yaratabilir

Resmi Weibo sayfasında amiral gemisi cihazın ekran altı kamera teknolojisi hakkında yeni bir görsel paylaşan şirket, yeni telefonun 2,24 µm piksel füzyon teknolojisine sahip 16MP ön kamera ile geleceğini duyurdu. Ayrıca Axon 40 Ultra’nın şirket tarafından geliştirilen Proactive Vision Algorithm 3.0 desteğine sahip olacağını söyleyen ZTE, yeni telefon ile çekilen selfie örneği paylaştı.

Ulaş Utku Bozdoğan: Zte Axon 40 Ultra Detaylanıyor: Ekran Altı Kamerası Ile Savlı 3

Akıllı telefon sevkiyatlarında yeni lider belli oldu

1 gün önce eklendi

Paylaşılan görüntüden yola çıkarak, ön kamera konusunda 400PPI esnek ekran altı kamera teknolojisi ile gelecek Axon 40 Ultra’nın rekabeti oldukça kızıştıracağını söyleyebiliriz. Bunun dışında arka kamera tasarımı ile de iddialı gelen yeni amiral gemisine OIS destekli 64MP Sony IMX 787 ana kamera, 64MP geniş açılı kamera ve OIS destekli 64MP OmniVision telefoto kamera eşlik edecek.

  • Anasayfa
  • Mobil Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • ZTE Axon 40 Ultra’nın ekran altı kamerası detaylandı

Kaynak:  Donanimhaber

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar