Çarşamba, Haziran 26, 2024
Ana SayfaMobilBeeper - Apple atışması sona eriyor

Beeper – Apple atışması sona eriyor

Şirket bunun yayınlanan son düzeltme olacağını söylüyor. Beeper bugün bir blog yazısında gezegendeki “en büyük şirketle kedi-fare oyunu oynamanın” bittiğini yazdı.

Peki en son tahlil ne oldu? Yanıt mutlaka kolay bir yama değil. Mevcut taşınabilir aygıtınızı bir Mac yahut eski bir iPhone ile eşleştirmenizi içerecek.. Beeper Cloud’a sahip Mac kullanıcıları, tüm macOS sürümleri yazılım güncellemesini desteklemese de basitçe güncelleme yapıp yine bağlanabilecek. Ayrıyeten Mac’i ve Beeper Cloud’u olan bir arkadaşınızdan, masaüstü uygulamasıyla kullanılabilecek iMessage kayıt kodunu paylaşmasını isteyebilirsiniz.

Beeper – Apple atışması sona eriyor

Son olarak, eski bir iPhone’a (6/6s/7/8/X) jailbreak yapabilir, bir iMessage kayıt kodu oluşturmak için Beeper aracını yükleyebilir ve kodu girip hizmete erişmek için en son Beeper Küçük uygulamasını güncelleyebilirsiniz. Şirket birebir vakitte bu misyon için jailbreakli iPhone’ları da kiralayıp satıyor. Sonuçta bir iPhone’u jailbreak yapmak yeni başlayanlar için baş karıştırıcı olabilir.

İşin yeterli tarafı, şirket bu düzeltmelerin işe yaradığını ve hatta mavi telefon numaralarını Beeper Mini tecrübesine geri getirdiğini söylüyor. Lakin, bir Mac’iniz yahut eski bir iPhone’unuz yoksa ya da her ikisine de erişiminiz yoksa, neredeyse hiç bahtınız yok demektir. Beeper, gelecekte bir noktada eski bir aygıtla karşılaşırsanız bunun sohbet geçmişinizi koruyacağını söylüyor.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar