Pazartesi, Aralık 11, 2023
Ana SayfaMobilBluetooth kulaklık önerisi için en âlâ kablosuz kulaklık modelleri (2023)

Bluetooth kulaklık önerisi için en âlâ kablosuz kulaklık modelleri (2023)

Bluetooth kulaklıklar; konuşma, spor, oyun (gaming) üzere farklı emellerle kullanılıyor. O denli ki kablosuz olmaları da en büyük avantajları. Kablo karmaşasından kurtaran bu kulaklıklar, kulak içi, kulak üstü, kancalı ve boyun askılı üzere farklı formlarda mevcut. JBL, Xiaomi, Samsung, Bose, Sennheiser, Sony ve Philips en kaliteli kulaklık markaları ortasında. Pekala, 2023’te hangi kablosuz kulaklık alınmalı? İşte fiyat performans Bluetooth kulaklık önerisi arayanlar için de yararlı olacağını düşündüğümüz, piyasadaki en uygun kablosuz kulaklıklar sıralaması 👇🏻

En güzel Bluetooth kulaklıklar 2023 👍🏻

Marka – Model 🎧 Fiyat 🏷️
JBL T500BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık 899 TL
JBL Wave 300TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık 1.299 TL
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 499 TL
Samsung Galaxy Buds 2 Kablosuz Kulaklık 1.349 TL
TTEC Airbeat Duo TWS Kulaklık 646 TL
Sony INZONE H7 3.297 TL
Bose SoundSport 3.999 TL
Jabra Seçkine 3 999 TL
Sennheiser Momentum 3 6.127 TL
Apple AirPods Pro 2 5.087 TL
Huawei Freebuds Pro 2 3.499 TL
Anker Life P3 1.998 TL

2023 Bluetooth kulaklık tekliflerinin yer aldığı üstteki en uygun kablosuz kulaklık modellerinin fiyatı zaman içerisinde değişebilir. Fakat forum.donanimhaber.com’daki Bluetooth kulaklık indirimleri mevzumuzu takip ederek, kampanya ve fırsatlardan anında haberdar olabilirsiniz.

1️⃣ JBL T500BT Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık

Şinasi Kaya: Bluetooth Kulaklık Önerisi Için En Âlâ Kablosuz Kulaklık Modelleri (2023) 1 JBL Tune T500BT, en çok tercih edilen kulaküstü Bluetooth kulaklık modelleri ortasında. JBL kulak üstü kulaklık, taşınabilir aygıtınızı kullanmadan ses asistanlarına kolay kolay bağlanmanıza imkan tanıyor. Tek şarjla 16 saate kadar pil ömrü sunan JBL kablosuz kulaklık, katlanabilir dizaynıyla da istediğiniz yerde kolay taşınabilirlik sağlıyor. JBL T500BT modeli, bilhassa fiyat performans kulaküstü Bluetooth kulaklık arayanlara tavsiyemizdir.
 • JBL pak bas sesi: 32mm JBL şoförleri ve JBL Pure Boss ses ile donatılan kulaklık, harika ses sağlıyor.
 • Uzun pil ömrü: JBL kulaküstü kulaklık ile 16 saate kadar kesintisiz müzik dinleyebilirsiniz. Kulaklık, 2 saat üzere bir müddette tam şarj oluyor. 5 dakika süratli şarj ile 1 saate kadar müzik dinleyebiliyorsunuz.
 • Hafif, rahat ve katlanabilen tasarım: JBL T500BT kablosuz kulaklık, uzun periyodik kullanım için ülkü. Hafif malzemeler ve yastıklı baş bandıyla birlikte yumuşak kulak yastıkları, kulaklığı uzun mühlet rahatsız olmadan kullanmanızı sağlıyor. Kulaklığın kolaylıkla katlanabilir olması da taşımayı kolaylaştırıyor.
 • Çoklu bağlantı: JBL’in uygun fiyatlı kulaküstü kulaklık modeli, farklı aygıtlarınız ortasında zahmetsizce geçiş yapmanızı sağlar. Tabletinizde görüntü izlerken telefonunuza arama geldiğinde kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.
 • Kişisel asistanlar: Siri yahut Google Now bir buton uzağınızda. Sesli asistanları taşınabilir aygıtınızı kullanmadan, çoklu fonksiyon butonuna basarak aktifleştirebilirsiniz.

2️⃣ JBL Wave 300TWS Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Şinasi Kaya: Bluetooth Kulaklık Önerisi Için En Âlâ Kablosuz Kulaklık Modelleri (2023) 3 JBL Wave 300TWS kablosuz kulakiçi kulaklık, JBL’in binlerce olumlu yorum alan bir öbür Bluetooth kulaklığı. En yeterli kulaklık markaları ortasında olan JBL’in tanınan kulak içi kulaklık modeli, art plan gürültü engelleme özelliğine sahip. Ergonomik dizaynıyla kulağınıza tam oturan ve gün uzunluğu kullanımda rahatlık sunan JBL kulak içi kulaklık tavsiyemizdir.
 • JBL derin bas sesi: 12mm şoför, basları derinlemesine verir. JBL kulak içi kulaklık ile müziği dinlemekle kalmaz, hissedersiniz.
 • Eller hür stereo aramalar: Tek mikrofonlu Wave 300 TWS kulaklık, hareket halindeyken stereo kalitede aramalar yapmanız için art plan gürültüsünü ortadan kaldırır. Müzik ve aramaları basitçe yönetebilirsiniz.
 • Çift bağlantı: Arama yaparken, müziğin keyfini sürerken, sesli asistanla konuşurken sesi sola, sağa yahut her iki kulağa verebilir, mono ve stereo ortasında kolay kolay geçiş yapabilirsiniz.
 • Suya dayanıklılık: JBL Wave 300 TWS kulaklık, IPX2 sertifikalı dizaynıyla yağmura sağlamdır. Bu tarafıyla sporcu kulaklığı arayanlar için de uygun Bluetooth kulaklıklardan biri diyebiliriz.
 • Dokunmatik denetim ve sesli asistan desteği: Kulaklığın tüm ses fonksiyonlarını dokunmatik denetim kolaylığıyla kullanabilir, telefonunuzdaki sesli asistana direkt kulaklığınızdan erişebilirsiniz.

3️⃣ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Şinasi Kaya: Bluetooth Kulaklık Önerisi Için En Âlâ Kablosuz Kulaklık Modelleri (2023) 5 Mi True Wireless Earbuds Basic 2, Xiaomi’nin tanınan fiyat performans kablosuz kulak içi kulaklık modeli. Tek kulak – çift kulak ortasında meselesiz geçiş sunmasıyla tekli Bluetooth kulaklığı arayanların da değerlendirebileceği bir model. Bilhassa kaliteli ve ucuz Bluetooth kulaklık arıyorsanız, tek şarjla 12 saate kadar kullanım mühleti veren Xiaomi’nin bu modelini değerlendirmelisiniz.
 • Tak kullan: Xiaomi Bluetooth kulaklık, şarj kutusundan çıkardığınızda anda kullanıma hazırdır.
 • Hızlı, stabil bağlantı: Mi True Wireless Earbuds Basic 2, evvelki jenerasyona nazaran iki kat daha süratli data transfer suratı, daha süratli ve kararlı ilişki sunan Bluetooth 5.0 yongası ile gelir.
 • Net aramalar: 7.2mm ses şoförü ve uzmanlar tarafından yapılan hassas ayarlamalar sayesinde kulaklıklar, müzik dinlemek ve aramalar için ülküdür. Ayrıyeten ortam gürültüsünü tesirli bir biçimde filtreleyen DSP gürültü azaltma teknolojisi mevcut.
 • Uzun pil ömrü: Tam şarjdan sonra yaklaşık 4 saat fakat şarj kutusuyla birlikte 12 saate kadar kullanım mühleti sunar.
 • Hafif tasarım: Xiaomi kablosuz kulaklık, 4.1 g tartısında ve üç boyutta (S,M,L) kulaklık ucu ile geliyor.

4️⃣ Samsung Galaxy Buds 2

Şinasi Kaya: Bluetooth Kulaklık Önerisi Için En Âlâ Kablosuz Kulaklık Modelleri (2023) 7 Galaxy Buds 2, en beğenilen Samsung Bluetooth kulaklık modelleri ortasında. Galaxy Buds2, kulağa tam oturan dizaynının yanında istikrarlı ses vermesi, etkin gürültü engelleme özelliği, telefonla ve akıllı saate kesintisiz temas sunmasıyla Samsung kablosuz kulaklıklar ortasındaki en âlâ seçeneklerden biri.
 • Dengeli ses kalitesi: İki yolu dinamik hoparlörler sayesinde güçlü ve derin baslardan berrak tiz seslere tüm sesleri alırsınız.
 • Aktif gürültü önleme: Makine öğrenme temelli tahlille istenmeyen sesler filtrelenirken, üç mikrofon ve dahili ses yükseltme ünitesiyle daha net aramalar yapmanız sağlanır. Kulaklık, dışarı aramaları daha net yapabilmeniz için rüzgâr tesirini en aza indiren bir dizayna sahip. İster toplantıda olun, ister arkadaşınızla konuşuyor olun, her sözünüz net bir formda iletilir. Samsung’a nazaran faal gürültü engelleme özelliği, art plan gürültüsünü %98’e kadar azaltıyor.
 • Ses özelleştirme: Galaxy Buds2, ortalarından seçim yapabileceğiniz 6 farklı ekolayzır ayarı sunuyor.
 • Otomatik geçiş: Samsung ekosistemi içerisindeyseniz, telefon tablet ve akıllı saat ortasında sıkıntısızca geçiş yapabilirsiniz.

5️⃣ TTEC Airbeat Duo TWS Kulaklık

Şinasi Kaya: Bluetooth Kulaklık Önerisi Için En Âlâ Kablosuz Kulaklık Modelleri (2023) 9 TTEC’in TWS kulaklık modeli AirBeat Duo, tam fiyat performans Bluetooth kulaklık önerisi isteyenlere tavsiyemizdir. Ter ve suya sağlam olmasıyla sporcu Bluetooth kulaklık arayanların da ilgisini çekecek Airbeat Duo TWS kulak içi kulaklık, şarj kutusuyla birlikte 30 saate kadar pil ömrü sunuyor.
 • Çift dinamik sürücü: 2x dinamik şoför, basları daha derinden hissetmenizi ve berrak ses almanızı sağlar.
 • aptX teknolojisi: Qualcomm’un ses teknolojisi, kusursuz imaj ve ses senkronizasyonu sağlıyor, gecikme yaşamadan keyifle dinliyorsunuz. TTEC Bluetooth kulaklık, 100 ms düşük gecikme müddetiyle online oyunları da keyifle oynamanızı sağlar.
 • Uzun pil ömrü: TTEC, kablosuz kulaklık, tek şarjla 7 saate kadar, şarj kutusu ile birlikte 30 saate kadar kullanım mühleti veriyor.
 • Hafif ve IPX5 dereceli tasarım: 5 gr tartısı ve tere, suya güçlü dizaynıyla TTEC, sporcu Bluetooth kulaklık isteyenler için de ülkü.
 • Instaconnect teknolojisi: TTEC kulakiçi kulaklık, telefonunuza anında ve kolay kolay bağlanır.

6️⃣ Sony INZONE H7 Kablosuz Gaming Bluetooth Kulaklık

Şinasi Kaya: Bluetooth Kulaklık Önerisi Için En Âlâ Kablosuz Kulaklık Modelleri (2023) 11 Sony INZONE H7, kablosuz oyuncu kulaklığı arayanlara tavsiyemizdir. Discord onaylı, PS5 ile uyumlu üst seviye gaming Bluetooth kulaklık, profesyonel oyuncuların tercihi. Oyunlarda avantaj elde etmenizi sağlayan kusursuz teknolojilerle donatılan bir oyun kulaklığı.
 • 360 Spatial Sound: Bu teknoloji sayesinde oyunda rakiplerinizin nerede olduğunu, size ne kadar yaklaştıklarını algılayabilirsiniz. Pusu kuran rakiplerinizi bile fark edeceksiniz. Oyun için 360 uzamsal sesi INZONE Hub PC yazılımıyla aktifleştirebilirsiniz. 360 Spatial Sound Personalizer uygulamasıyla şahsileştirilmiş oynanış için kulak biçiminize nazaran optimize edilen uzamsal ses elde edersiniz.
 • Güçlü bas frekansları: Kulaklığın korumasındaki oluklar, patlama ve motor üzere derin sesleri son derece gerçekçi duymanızı sağlayan güçlü bas için düşük frekanslı ses üretimini denetim ve optimize eder.
 • Uzun periyodik rahat oynanış sağlayan tasarım: Geniş, yumuşak baş bandı yastıkları, uzun mühlet kullanımda konfor için tartısı başınıza eşit halde dağıtıyor. Kulağın etrafına tam oturan kulaklık yastıkları da yumuşak naylondan yapılmış ve kulaklar üzerinde neredeyse hiç baskı uygulamıyor.
 • Çubuk biçimli yüksek kaliteli mikrofon: Konuşmak istediğinizde çubuğu indirmeniz, sessize almak istediğinizde üst kaldırmanız kâfi. Mikrofon, epey esnek yapıda olduğundan ağzınıza istediğiniz kadar yaklaştırabilirsiniz.
 • Tek şarjla gün uzunluğu kullanım: Sony oyun kulaklığı, tek şarjla 40 saate kadar aralıksız çalışabiliyor. 10 dakikalık süratli şarj ile 1 saate kadar oyun oynayabiliyorsunuz. Yanında gelen USB kablosuyla bir yandan şarj ederken öteki yandan oynayabiliyorsunuz.

7️⃣ Bose SoundSport Boyun Askılı Bluetooth Kulaklık

Şinasi Kaya: Bluetooth Kulaklık Önerisi Için En Âlâ Kablosuz Kulaklık Modelleri (2023) 13 Bose SoundSport, tere sağlam dizaynıyla sporcu kulaklığı arayanlara önerebileceğimiz bir öbür üst düzey Bluetooth kulaklık. SoundSport kablosuz kulaklıklar, güçlü ses, rahat ve inançlı kulaklık yerleşimi sunmasıyla idmanlar için birebir. Bluetooth’un yanı sıra NFC ilişkisiyle basitçe eşleştirebiliyorsunuz.
 • Size güç verecek güçte ses performansı: SoundSport, Bose’un kablolu kulakları kadar net, güçlü ses performansı sunuyor. Ses nazaran optimize edilen EQ sayesinde her ses düzeyinde istikrarlı ses performansı sunuyor.
 • Geliştirilmiş StayHear+ kulaklık uçları: Yumuşak, silikon gereç ve yuvarlak profil, uzun periyodik antrenmanlarınızda konfor ve güvenlik sağlar.
 • Tere dayanıklı: Terlemeye ve hava şartlarına sağlam yapı, en şiddetli idmanlarda bile müzikten kopmamanızı sağlar.
 • Antrenmanlar için ülkü pil süresi: Bose’un atlet kulaklığı, tam şarjla 6 saate kadar kullanım mühleti veriyor. 15 dakikalık süratli şarjla 1 saat müzik dinleyebiliyorsunuz. Spor için kablosuz kulaklık arıyorsanız mükemmel bir seçim olacaktır.

8️⃣ Jabra Seçkine 3 TWS kulaklık

Şinasi Kaya: Bluetooth Kulaklık Önerisi Için En Âlâ Kablosuz Kulaklık Modelleri (2023) 15 Jabra Seçkine 3 kulak içi kablosuz Bluetooth kulaklık, gürültü engelleyici özelliğiyle hareket halinde bile meselesiz arama tecrübesi sağlıyor. Jabra’nın en beğenilen kulakiçi kulaklık modellerinden biri olan Seçkine 3, fiyat olarak da epey uygun.
 • Basları hissedin: Kişiselleştirilebilir ses tecrübesi ve 4 mikrofonu ile aramalar için son derece ülkü.
 • Kişiselleştirilebilir ses: Jabra kulak içi kulaklık güçlü, pak ses ve kaliteli baslar veriyor. Sound+ App ile zevkinize nazaran kişiselleştirebilirsiniz.
 • Gürültü önleyici tasarım: Seçkine 3, sizi dış seslerden uzaklaştırır, müzikle baş başa bırakır.
 • HearThrough: Bazen kulağımızı dış seslere kapatmak uygun bir fikir olmayabilir. Seçkine 3, dışarıdaki sesleri duymanızı da sağlar.
 • Tek Earbud modu: Konuşmanız gerektiğinde kulaklığın bir adedini takmanız kâfi. Bu sayede pil ömrünü de artırmış olursunuz.

9️⃣ Sennheiser Momentum 3 Wireless Kulaklık

Şinasi Kaya: Bluetooth Kulaklık Önerisi Için En Âlâ Kablosuz Kulaklık Modelleri (2023) 17 Sennheiser Momentum 3, kullanıcı yorumları ile öne çıkan beğenilen kablosuz kulaklıklardan biri. Stüdyo kalitesinde ses isteyenlerin değerlendirmesini istediğimiz kulaküstü Bluetooth kulaklık modeli, gerçek deri baş bandı ve birinci sınıf kulak pedlerine sahip.
 • Her durum sezgisel kontroller: İster iş görüşmesi yapıyor olun, ister bir arkadaşınızla konuşuyor olun, isterseniz de müzik dinliyor olun, Momentum Wireless, her durum için tasarlanmış sezgisel denetimlere sahip. Otomatik açma/kapama, akıllı duraklatma ile hiçbir şeyi kaçırmayın.
 • Aktif gürültü tedbire ve şeffaf mod: Üç farklı ANC modunun yanında transparan duyma özelliğini kullanabilirsiniz.
 • Basit ve sezgisel üç düğmeli arayüz: Müzikle arama yapma ortasında süratlice geçiş yapabilirsiniz. Ayrıyeten düğmeye dokunarak sesle denetimi aktifleştirebilir ve sesli asistanınızdan yardım alabilirsiniz.

🔟 AirPods Pro 2

Şinasi Kaya: Bluetooth Kulaklık Önerisi Için En Âlâ Kablosuz Kulaklık Modelleri (2023) 19 AirPods Pro 2. kuşak, Apple ekosisteminde olanlar için tavsiye edeceğimiz, üst seviye tam kablosuz kulaklık modeli. iPhone, MacBook, iPad üzere Apple aygıtlar ortasında meselesiz ve süratli geçiş sağlayan aktif gürültü engelleyici kulaklık (ANC), kulağa tam oturan ve rahatsız etmeyen bir dizayna sahip. Apple Bluetooth kulaklık, tek şarjla 6 saate kadar, MagSafe şarj kutusu ile 30 saate kadar dinleme müddeti sunuyor.
 • Aktif gürültü engelleme: Faal gürültü engelleyici, dışarıdan gelen gürültüleri değerli ölçüde azaltıyor.
 • Adaptif şeffaf mod: Gürültü yoğunluğunu saniyede 48.000 sefer azaltarak her türlü ortamda etrafınızda olup bitenlerden rahatça haberdar olabilmenizi sağlıyor.
 • Uzamsal Ses: Bu özellik, kulak biçiminize uygun dinleme tecrübesi sağlıyor. Size özel kullanıcı profili tüm aygıtlarınızda eşzamanlanıyor. Dinamik baş izleme özelliği, sesin kafayı çevirdiğiniz istikametten gelmesini sağlıyor.
 • Dokunmatik denetim, Yeni AirPods Pro, tek bir kaydırma hareketiyle sesi ayarlamanızı sağlıyor. Sesi ayarlamak, aramaları yanıtlamak, faal gürültü engelleme ve adaptif şeffaf mod ortasında geçiş yapmak için bu tuşu kullanıyorsunuz.
 • H2 çip: H2 çip sayesinde daha akıllı gürültü engelleme özelliği çok daha âlâ çalışıyor, üç boyutlu harikulâde ses tecrübesi yaşıyorsunuz ve pil daha uzun mühlet gidiyor.
 • MagSafe şarj kutusu: Şarj kutusu, U1 çipi sayesinde tam pozisyon bulma özelliğine sahip. Şarj kutunuzu göremeseniz bile yerleşik hoparlörlerden ses çalarak yerini bulabiliyorsunuz. Yerleşik askı, şarj kutunuzu sırt yahut el çantasına takarak her vakit elinizin altında tutmanızı sağlıyor. Ayrıyeten hem şarj kutusu hem de AirPods Pro, IPX4 tere ve suya dayanıklılık sertifikasına sahip.

⭐️ Huawei Freebuds Pro 2

Şinasi Kaya: Bluetooth Kulaklık Önerisi Için En Âlâ Kablosuz Kulaklık Modelleri (2023) 21 Huawei Freebuds Pro 2, markanın satın alabileceğiniz en güzel faal gürültü engelleyici kulaklık modellerinden biri. Hi-Res çift ses sistemi, 3 mikrofonlu etkin gürültü azaltma, kusursuz ses kalitesi ve şık tasarımı birleştiren tam kablosuz kulaklık. Bilhassa Android telefon kullanıcılarına tavsiye edeceğimiz en âlâ Huawei Bluetooth kulaklık.
 • Yüksek çözünürlüklü çiftli ses sistemi: FreeBuds Pro 2, işitme aralığınızı (14 Hz’den 48 kHz’e kadar) aşarak tatlı hisler oluşturan, tiz ve güçlü bas sesleri sunuyor.
 • Akıllı etkin gürültü engelleme: Akıllı dinamik ANC, kulak kanalı yapınızı, takma biçiminizi ve çevresel gürültüyü gerçek vakitli olarak algılayarak optimum gürültü engelleme modunu otomatik olarak seçiyor. 100 milyondan fazla ses örneği ile eğitilen özel gürültü engelleme algoritması, gürültülü metro trenlerinden rüzgârlı havalara kadar her türlü dikkat dağınıklığını ortadan kaldırabiliyor.
 • Kristal netliğinde görüşme kalitesi: Huawei kablosuz kulaklık, 4 mikrofonlu arama gürültü engelleme özelliğine sahip. Kulaklık, bünyesindeki kemik iletimli olan dahil olmak üzere dört farklı mikrofon ve Huawei’nin özel derin hudut ağı (DNN) ile etraf gürültüsünün aramalarınızın, müziğinizin ve filmlerinizin önüne geçmesine asla müsaade vermiyor.
 • 30 saatlik uzun kullanım ömrü: HUAWEI FreeBuds Pro 2, şarj kutusuyla 30 saate kadar dinleme sağlıyor. Telefonunuz yahut tabletiniz üzerinden de şarj edebiliyorsunuz.
 • Çift aygıt ilişki desteği: Android, iOS yahut Windows, Huawei kulaklığı Bluetooth üzerinden birebir anda iki aygıta bağlayabilir ve iki aygıt ortasında gerçek vakitli olarak geçiş yapabilirsiniz. Huawei telefona yahut bilgisayara sahipseniz, eşleştirme yahut yine ilişki için şarj kutusunu açmanız kâfi oluyor.

Bluetooth kulaklık alırken dikkat edilmesi gerekenler 🧐

Şinasi Kaya: Bluetooth Kulaklık Önerisi Için En Âlâ Kablosuz Kulaklık Modelleri (2023) 23 Bluetooth kulaklık alırken nelere dikkat edilmeli?” Kulak üstü, kulak içi, hangi kablosuz kulaklık modelini seçerseniz seçin bir Bluetooth kulaklık satın almadan evvel şu özelliklerin olmasına dikkat edin:
 • Ses kalitesi
 • Konfor ve uyum
 • Sağlamlık ve dayanıklılık (tere, suya)
 • Kontroller
 • Pil ömrü
 • Tasarım
 • Markanın takviyesi ve kullanıcı yorumları

Bu yazımızda; 2023 Bluetooth kulaklık önerisi arayanlar için en güzel kablosuz kulaklık modellerini, marka ve fiyatlarıyla birlikte sıraladık. Listemizdeki modelleri seçerken ise yeni çıkmasına, fiyat/performans oranı yüksek olmasına, kullanıcı yorumlarına ve kulaklıkların öne çıkan özelliklerine bilhassa dikkat ettik. Ayrıyeten kablosuz kulaklık markalarının hem baş üstü kulaklık hem de tam kablosuz (TWS) eserlerine yer vererek, tüm gereksinimlere uygun bir tavsiye listesi oluşturmaya çalıştık.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar