Cumartesi, Nisan 13, 2024
Ana SayfaMobilBu akıllı telefon 30 dakikada tam şarj vadediyor!

Bu akıllı telefon 30 dakikada tam şarj vadediyor!

iQOO, 2019 yılına kadar Vivo tarafından üretilen bir akıllı telefon modeli iken, 2019 yılının başından itibaren ayrı bir marka olarak yaşamına devam etme kararı almıştı. Tabi bu karar, şirketin Vivo, OnePlus ve Realme gibi diğer markalarla birlikte Oppo çatısı altında faaliyetlerini sürdüreceği gerçeğini değiştirmiyor.

Bununla birlikte, özellikle Hindistan ve Uzak Doğu pazarlarını hedef alan iQOO, yine de zaman zaman Avrupa’da piyasaya sürdüğü yeni akıllı telefon modelleriyle önemli bir alternatif marka olmayı hedefliyor. Şirket tarafından yeni üretilen ve yakın zamanda piyasaya sürülmesi beklenen iQOO Neo6 SE modeli ise, tam olarak bu hedefler kapsamında geliştirilmiş bir cihaz.

Bu akıllı telefon 30 dakikada tam şarj vadediyor!

Bugüne kadar gelen sızıntılarda telefonun özellikle batarya performansıyla ön plana çıkacağı konuşuluyordu. iQOO’nun dün akşam saatlerinde yaptığı açıklamaların ilk bölümü ise bu kapsamda çok büyük bir farklılığın olmadığının düşünülmesine neden oldu. Çünkü şirketten yapılan açıklamalara göre, iQOO Neo6 SE modelinde artık neredeyse standartlaşan 4700mAh’lık batarya bulunacak.

Öte yandan asıl sürpriz açıklamanın sonunda verildi. Buna göre telefonda bulunan 80W hızlı şarj desteği sayesinde, sadece 30 dakika içerisinde %100 doluluk oranına ulaşıyor. Dahası Çinli şirket, uygun hava sıcaklığı şartları altında bu sürenin birkaç dakika kadar daha kısalabileceğini iddia ediyor.

iQOO Neo6 SE, 6 Mayısta düzenlenecek bir tanıtım organizasyonu ile resmen tanıtılacak ve bu sayede telefonun diğer özellikleri de netleşmiş olacak.

Kaynak:  Teknolojioku

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar