Perşembe, Haziran 13, 2024
Ana SayfaMobilCamScanner, Türk Öğrencilere Verilen Destekleri Açıkladı!

CamScanner, Türk Öğrencilere Verilen Destekleri Açıkladı!

2011 yılında piyasaya sürülen ve yıllar içerisinde dünyanın en popüler mobil tarayıcı uygulamalarından bir tanesi olan CamScanner, Türk öğrencilerle ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Öğrencilerin zaten tonla yük altında olduğunun altını çizen şirket yetkilileri, mobil uygulamaları ile öğrencilere ücretsiz olarak destek verildiğini hatırlattılar.

“Türk öğrenciler dikkate değer zorluklarla karşılaşıyorlar. Yoğun ders programları, kısıtlı teslim süreleri, sınav stresi ve etkinliklere katılım, genç öğrenciler üzerinde büyük bir baskı oluşturuyor. Ekstra hafifletici koşullar ise gelişmeye devam etmek için ihtiyaç duydukları desteği almalarını sağlamak daha da önemli hale geliyor. Öğrencilerimize yol boyunca karşılaşabilecekleri engellere rağmen çalışmalarında başarılı olmalarını sağlayacak araçları sunmak ve böylece herkesin parlak bir geleceğe sahip olmasını sağlamak istiyoruz.” şeklinde bir açıklama yapan bir CamScanner sözcüsü, uygulamanın öğrencilere ne gibi avantajlar sunduğunu da açıkladı.

CamScanner’ın öğrencilere sunduğu bazı avantajlar

  • Okulla ilgili veya diğer önemli belge ve kimliklerin kolaylıkla dijital ortama aktarılması: Uygulamanın tarama özellikleri, öğrencilerin eğitim materyallerini ve diğer önemli belgelerini hızlı bir şekilde dijital ortama aktarmalarını sağlıyor. Böylece fiziksel kaynaklar sınırlı veya erişilemez olsa bile kesintisiz öğrenim sağlanabiliyor.
  • Belge düzenlemeyi ve erişimini kolaylaştırma: Öğrenciler belgelerini verimli bir şekilde düzenleyebilir ve tekrar ulaşabilirler, böylelikle stresi ve ders notlarını yönetmek için harcadıkları zamanı azaltabilirler. Öğrencilerin ilgili belgelere kolaylıkla erişebilmelerini sağladığından, bilhassa sınav hazırlığı sırasında faydalı olabilir.
  • Öğrenciler ve öğretmenler arasında iş birliğinin teşvik edilmesi: Uygulamanın belge paylaşma özelliği, giderek birbirine daha fazla bağlanan bir dünyada iletişimi ve ekip çalışmasını kolaylaştırabilir. Gerek Türkiye’de gerekse dünyanın geri kalanında uzaktan iş birliği gerektiren zorluklar yaşanırken CamScanner, öğrencilere yaşıtları ve eğitimcileri ile sorunsuz bir şekilde çalışma imkanı sunarak eğitim hayatlarının sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlayabilir.

Şinasi Kaya: Camscanner, Türk Öğrencilere Verilen Destekleri Açıkladı! 1

Bugüne dek 700 milyondan fazla indirilen CamScanner ile tanışmak isterseniz;

  • Android için burada,
  • iOS için burada,
  • web sürüm için burada

bulunan bağlantıları kullanabilirsiniz.

Kaynak:  Webtekno

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar