Salı, Mayıs 30, 2023
Ana SayfaMobilGalaxy Z Flip 5 tasarımı kesinleşti! Eskisinden çok daha düzgün

Galaxy Z Flip 5 tasarımı kesinleşti! Eskisinden çok daha düzgün

Samsung’un merakla beklenen Galaxy Z Flip 5 modeli hakkında son vakitlerde birçok sızıntı ve söylenti gündeme geliyor. Yakın vakitte, telefon için bir esirgeyici kılıfın fotoğrafları sızdırıldı ve bu sayede, katlanabilir tasarımı ve yan tarafında yer alan parmak izi tarayıcısı üzere özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinildi. Artık ise hayran üretimi render’larında, Galaxy Z Flip 5’in farklı renklerde hami kılıfları yer alıyor.

Bu hayran üretimi render’lar, telefonun renkli kılıflarla nasıl görünebileceği konusunda bir fikir veriyor, lakin yeni bir bilgi sağlamıyor. Lakin, Samsung’un seçili pazarlarda Galaxy Z Flip 5‘in “Bespoke Edition” ismi altında kişiselleştirilebilir bir sürüm sunması bekleniyor. Bu nedenle, hayran imali render’larının renkli esirgeyici kılıfları, Samsung’un telefonun dizaynına uygun bir dizi kılıf rengi sunabileceği ihtimalini arttırıyor.

Meral Erden: Galaxy Z Flip 5 Tasarımı Kesinleşti! Eskisinden Çok Daha Düzgün 1

Galaxy Z Flip 5 tasarımı kesinleşti! Eskisinden çok daha iyi

Galaxy Z Flip 5‘in dizaynına ait söylentiler hala devam ediyor. Kimileri, telefonun yarısının siyah olacağını ve kapak ekranının bu panelle tıpkı renkte olacağını söylüyor. Öbürleri ise kapak ekranının ve etrafındaki çerçevenin, özgün Fold modelinde olduğu üzere telefonla tıpkı renk tonuna sahip olabileceğini düşünüyor.

Galaxy Z Flip 5‘in özellikleri hakkında şimdi resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, birtakım söylentiler ve sızıntılar, telefonun Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, 120Hz yenileme suratına sahip bir ekran, 3 adet kamera, 3x optik zoom ve 5G takviyesi üzere özelliklere sahip olacağını düşündürüyor. Bununla birlikte, şimdi resmi bir doğrulama yok.

Galaxy Z Flip 5’in çıkış tarihi hakkında da kesin bir bilgi mevcut değil, lakin kimi söylentiler, telefonun Ağustos yahut Eylül 2022’de piyasaya sürülebileceğini düşündürüyor. Teknoloji meraklıları ve Samsung hayranları, yaklaşan telefonla ilgili daha fazla ayrıntıyı sabırsızlıkla bekleyecekler. Bununla birlikte, önümüzdeki haftalarda daha fazla söylenti ve sızıntı beklenebilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar