Salı, Nisan 16, 2024
Ana SayfaMobilGoogle Pixel 8 lansmandan evvel kutusuyla görüldü

Google Pixel 8 lansmandan evvel kutusuyla görüldü

Google Pixel 8 serisinin lansmanı yaklaşıyor. Fakat bu büyük beklenen duyurudan çabucak evvel, şirketin temel Pixel 8 modeline ilişkin olan “Hazel” renk seçeneği, perakende ambalaj kutusunun sızdırılan bir fotoğrafında ortaya çıktı. Bu sızdırılan fotoğraf, bir YouTube Kısa görüntü içerisinde (TechOutlook aracılığıyla) fark edildi. İmaja baktığımızda, ambalajın bu renk seçeneğini doğruladığını görmekteyiz. Ayrıyeten ambalaj, aygıtın ön, art ve yan görünüşünü de bizlere sunuyor. Art kısmında uzun bir vizör gibisi kamera modülü net bir biçimde gözüküyor. Ön tarafta ise ortada yer alan delikli selfie kamerası bulunuyor.

Pixel 8‘in ambalajı, 128GB depolama kapasitesine sahip Hazel renk seçeneği için. Resmi bilgilere nazaran, yaklaşan akıllı telefon 6,2 inç ekran (120Hz OLED panel) özelliği sunacak, 5G sub-6 irtibatını destekleyecek ve G9BQD model numarasına sahip olacak.

Ulaş Utku Bozdoğan: Google Pixel 8 Lansmandan Evvel Kutusuyla Görüldü 1

Google Pixel 8 lansmandan evvel kutusuyla görüldü

Kutunun içerisinde bir şarj kablosu ve Hızlı Geçiş adaptörü de bulunacak. Bu sızıntı, Pixel 8 Pro’nun kutu açılış fotoğraflarının sızdırıldığı haberiyle de birebir vakte denk geldi.

Şu ana kadar edindiğimiz bilgilere nazaran, Pixel 8, içerisinde Tenso G3 yonga setini barındıracak. Art kısımda 50 megapiksellik çift kamera heyetimi bulunacakken, ön tarafta 10,5 megapiksellik bir selfie kamerası olabilir. Parmak izi ve yüz tanıma, IP68 su ve toz direnci ve kutudan Android 14 işletim sistemiyle birlikte gelecek başka özellikler ortasında. Google, Pixel 8 serisini bu hafta içerisinde tanıtacak, bu nedenle lansman aktifliği hakkında daha fazla bilgi için takipte kalın.

Avatar Of Ulaş Utku Bozdoğan
Ulaş Utku Bozdoğan
Teknoloji alanındaki güncel gelişmeleri titizlikle takip edip bu konuda derinlemesine analizler sunan bir yazar. bilgi teknolojileri, yapay zeka, mobil teknolojiler ve dijital trendler gibi konularda geniş bir bilgi birikimine sahip. Teknolojinin hızla değişen dünyasındaki yenilikleri sade ve anlaşılır bir dille aktarma çalışır. Teknolojinin getirdiği dönüşümleri yakından izleyen ve bu konudaki görüşlerini etkileyici bir şekilde paylaşan Ulaş Utku Bozdoğan, teknoloji haberleri alanında önemli bir ses haline gelir :)
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar