Cuma, Nisan 19, 2024
Ana SayfaMobilInfinix NOTE 30, JBL kalitesi İle Üst Seviye Bir Ses Tecrübesi Sunuyor

Infinix NOTE 30, JBL kalitesi İle Üst Seviye Bir Ses Tecrübesi Sunuyor

Küresel taşınabilir teknoloji markası Infinix’in dizaynının yanı sıra yenilikçi batarya özellikleri ve etkileyici oyun performansı ile dikkat çeken yeni akıllı telefonu Infinix NOTE 30, JBL kalitesi ile sunulan yüksek çözünürlüklü iki hoparlörü sayesinde sinema kalitesinde bir ses tecrübesi sunuyor.

Infinix, NOTE 30 modelinde yazılım sistemini optimize etmek için Harman’ın efsanevi ses ve teknoloji markası JBL ile işbirliği yaptı. Yüksek çözünürlüklü şoförler ile kullanıcılara profesyonel bir ses tecrübesi sağlanırken markanın 75 yıllık akustik kalite, uzmanlık ve yükseltilmiş ses kalitesi, kullanıcıların beklentilerini aşacak bir performans ortaya çıkardı. JBL’nin yüksek kaliteli ve aslına sadık ses reprodüksiyonu, varlıklı bas ve istikrarlı orta tonları garanti etmek üzere ayarlandı.

JBL tarafından tasarlanan ve mükemmelleştirilen gelişmiş ses işlemeyi bir ortaya getiren Sound by JBL özellikli yeni NOTE modeli, kullanıcıların bilhassa müzik dinlerken, oyun oynarken ya da görüntü izlerken tükettikleri içeriğin keyfine varacakları bir ses kalitesi sunuyor. Bu teknolojik atılım, hem Infinix’in hem de JBL’in üstün ses kalitesine sahip yenilikçi eserler sağlama taahhüdünü ortaya koyuyor.

Yenilikçi batarya özellikleri

Geniş ekranında yüksek yenileme ve tazeleme suratı sunan Infinix NOTE 30, ekran performansı ile profesyonel seviyeli oyuncuların bile gereksinim duyacağı performans ve kaliteyi sağlıyor. Aygıtın tıpkı vakitte sahip olduğu gelişmiş şarj özellikleri sayesinde uzun saatler oyun oynandığında bile ısınma yaşanmıyor.

Alışılmış şarj teknolojilerinin dışına çıkan Infinix Ar-Ge takımı, NOTE serisi için tüm batarya ve şarj teknolojilerini tekrar tasarladı. Yeni kurgulanan ‘All round fast charge’ teknolojisi sayesinde aygıt, pek çok farklı şarj ve batarya teknolojisini bir ortaya getirerek hem günlük kullanımda hem de oyun oynarken kullanıcı tecrübesini üst seviyeye çıkaran özellikler sunuyor. Aygıtın 5000 mAh büyüklüğündeki batarya etrafında şekillenen teknolojilerden birisi de aykırı şarj özelliği sayesinde öteki telefon yahut aygıtları şarj edebilme yetisi. 30 dakikada %75 şarja ulaşan telefon, yalnızca 5 dakikalık şarj ile 5.5 saat konuşma mühleti sunuyor.

Gününü güç verimliliği ve yüksek performans için 6nm teknolojisi ile üretilen MediaTek Helio G99 işlemcisinden alan Infinix NOTE 30, Mavi ve Siyah renk seçenekleri ile tüm yetkili teknoloji marketlerden satın alınabilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar