Perşembe, Şubat 22, 2024
Ana SayfaMobiliPhone 15 Pro ve Pro Max'ta kılıf kullanmazsanız telefonu renginiz solabilir!

iPhone 15 Pro ve Pro Max’ta kılıf kullanmazsanız telefonu renginiz solabilir!

Apple’ın yeni amiral gemisi olan iPhone 15 serisi, global pazarda satışa sunuldu. Fakat Pro modelleri, yüksek talep nedeniyle dünya genelinde gecikmeli teslimatlara neden oldu. Tıpkı vakitte, iPhone 15 Pro ve Pro Max modelleri, çok ısınma, dayanıklılık testinde başarısızlık ve titanyumda renk değişikliği üzere problemlerle karşı karşıya. Artık Apple, bu problemlerden birini kabul etti.

iPhone 15 Pro ve Pro Max, titanyum gövdeye sahip. Kullanıcılar, bu aygıtların titanyum çerçevesinde renk değişikliği ve halo tesiri olduğunu internet üzerinde belirtti. Apple, resmi olarak kullanıcının cildinden gelen yağın neden olduğu süreksiz bir renk değişikliğini doğruladı.

iPhone 15 Pro ve Pro Max’ta kılıf kullanmazsanız telefonu renginiz solabilir!

Apple, resmi web sitesindeki ‘iPhone’unuzu Nasıl Temizlersiniz’ başlıklı dayanak dokümanını güncelledi. iPhone’un orjinal görünümünü müdafaa, temizleme ve dezenfekte etme hakkında talimatları içeriyor. Apple’a nazaran, kullanıcının cildinden gelen yağ, dış bandın rengini süreksiz olarak değiştirebilir. Firma, iPhone’un görünümünü geri getirmek için çerçeveyi yumuşak, nemli ve tüy bırakmayan bir bezle silmeyi öneriyor. Ayrıyeten, rastgele bir leke yahut ziyana neden olan bir unsurla temasa geçtiğinde aygıtın çabucak temizlenmesi gerektiğini belirtiyor.

Apple’ın web sitesinde satılan premium parlatma bezi de artık iPhone 15 serisiyle uyumlu. Bu bez, renk değişikliğini ortadan kaldırmak için yumuşak, aşındırıcı olmayan bir gereç içeriyor. Ayrıyeten, iPhone 15 Pro kullanıcılarına, aygıtın kullanıcının cilt yağına daima maruz kalacağı için renk değişikliği problemlerinden korunmak ismine hami bir kılıf kullanmalarını tavsiye ederiz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar