Çarşamba, Nisan 17, 2024
Ana SayfaBilimNASA uzaylı evraklarını yayınladı! İnanılmaz fotoğraflar, uzaylılar gerçek!

NASA uzaylı evraklarını yayınladı! İnanılmaz fotoğraflar, uzaylılar gerçek!

Hemen haberimizin başında belirtelim. Fotoğraflar birtakım okurlarımız için önemli manada rahatsızlık verici olabileceğinden dolayı bunları sayfamıza koymadık. Dilerseniz tüm fotoğraflara buraya tıklayarak haberin kaynağından göz atabilirsiniz.

Son devirlerdeki en kıymetli gelişmelerden birisi de uzaylılar. Herkes birebir soruyu soruyor. Uzaylılar gerçekten var mı? Kısa müddet evvel ABD bu bahisteki en değerli adımı attı. ABD’de çeşitli misyonlarda çalışan 3 kişi, yeminli sözlerle birlikte uzaylıların varlığına dair kimi dokümanlar sundular.

Bunun çabucak sonrasında öbür bir ülke 1000 yıllık uzaylı fosillerini halkla paylaştı. Tam olaylar biti derken öteki bir paylaşım daha geldi. Günlerdir NASA’nın uzaylı ve UFO varlığına dair yeni açıklamalar yapması bekleniyordu. Ama bu yaşanmadı. Zira NASA tekrar olayların üzerini örtmekle yetinecek açıklamalar yaptı.

NASA uzaylı evraklarını yayınladı! İnanılmaz fotoğraflar, uzaylılar gerçek!

Bunun üzerine eski NASA çalışanları devreye girdiler ve çok bâtın fotoğrafları internette yayınladılar. Fotoğraf uzmanları yaptıkları açıklamada hile olmadığını ve fotoğrafların gerçek olduğunu belirttiler. Yani gördüğünüz bu fotoğraflar eski olsa da büsbütün gerçekler.

Birden teğe uzaylılar ile ilgili bu kadar bilginin ortaya saçılması da farklı. Birtakım çevreler yakın vakitte dünyanın uzaylılarla temasa geçeceğini ve birinci küresel çapa bilinen temasın olacağını düşünüyor.

Bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini ise tabi ki vakit gösterecek. Ama muhtemel bir uzaylı teması insanlık ismine pek çok şeyi büsbütün değiştirecektir. Hatta bir daha hiçbir şeyin eskiye dönemeyeceğini de varsayabiliriz. Bunu bekleyip göreceğiz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar