Perşembe, Şubat 29, 2024
Ana SayfaMobilNothing Phone (2) modeli Geekbench testinde göründü

Nothing Phone (2) modeli Geekbench testinde göründü

Nothing markası, bu yıl yaz aylarında Nothing Phone (2)’yi piyasaya sürmeyi planlıyor, lakin bu şimdi resmi olarak onaylanmadı. Geçen yılın Phone (1) modelinin halefi olarak belirlenen aygıt, Snapdragon 8 serisi bir yonga seti tarafından güçlendirilecek birinci sınıf bir aygıt olacak. Akıllı telefonun model numarası ve temel özellikleri daha evvel sızdırılmıştı ve artık aygıt, Geekbench benchmark platformunda görüntülendi.

Nothing Phone (2), Geekbench veritabanında A065 model numarasıyla yer aldı. Listelemeye nazaran aygıt, “taro” kod isimli bir anakartı barındırıyor ve bu anakart, 2.5GHz suratında çalışan üç çekirdek, 1.8GHz suratında çalışan dört çekirdek ve 3.0GHz suratında çalışan bir ana çekirdek içeriyor. Bu durum, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setine işaret ediyor ve birebir yonga setinin ezkaza açığa çıkan bir Qualcomm yetkilisinin geçmiş raporuyla da uyuşuyor. Geekbench veritabanı, Nothing Phone (2)’nin 12GB RAM ile geleceğini belirtiyor. Aygıtın, Android 13 işletim sistemi ile birlikte kullanıcılara sunulması bekleniyor.

Nothing Phone (2) modeli Geekbench testinde göründü

Geekbench’in tek çekirdekli ve çok çekirdekli test sonuçlarına bakıldığında, Nothing Phone (2) sırasıyla 1.253 ve 3.833 puan elde etti.

Sızdırılan bir tasarım renderi, Nothing Phone (2)’nin öncüsü ile emsal bir dizayna sahip olmasını bekliyoruz. Bu tasarım, şeffaf bir art panel, alüminyum çerçeve ve LED ışık çizgileri (Glyph arayüzü olarak adlandırılıyor) özelliklerini içeriyor. Aygıtın ayrıyeten FHD+ 120Hz AMOLED bir ekran, 256GB dahili depolama ve 5.000mAh batarya ünitesi ile donatılması bekleniyor. Nothing Phone (2)’nin piyasaya sürülmesi, Haziran ve Ağustos ayları ortasında gerçekleşebilir.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar