Pazar, Aralık 10, 2023
Ana SayfaMobilSamsung Galaxy S23 FE’nin basın görselleri sızdırıldı

Samsung Galaxy S23 FE’nin basın görselleri sızdırıldı

Gelecek olan Galaxy S23 FE‘nin tanıtım görseli sızdırıldı. Bu görsel, sonraki Fan Edition akıllı telefonun genel dizaynını ve dört renk seçeneğini gözler önüne seriyor. Samsung’un Galaxy S9 serisinden getirdiği söylenen mor rengin yeni bir yansımasını da bu görselde görmekteyiz.

Duyumcu olan MSPowerUser tarafından sağlanan görsel, Galaxy S23 FE‘nin ismini, S23’ün dizaynını ve tek tek kamera deliklerini doğruluyor. Telefon dört renk seçeneğiyle karşımıza çıkıyor: Menekşe, grafit, beyaz ve nane yeşili.

Bu renklerin resmi isimleri tam olarak aşikâr değil ancak Galaxy S23 FE‘nin parlak bir yüzeye sahip olduğunu ve üç art kamera etrafındaki metal halkaların art panelin rengiyle uyumlu olduğunu gözlemleyebiliriz.

Samsung Galaxy S23 FE’nin basın görselleri sızdırıldı

Samsung, Galaxy S23 FE‘nin ne vakit piyasaya sürüleceği ve fiyat bilgisi hakkında şimdi bir açıklama yapmadı. Lakin bu aygıtın fiyatının Galaxy A54’ten daha yüksek, lakin standart Galaxy S23 modelinden daha düşük olacağını kestirim ediyoruz.

Fan Edition modeli, Galaxy S23‘ün daha uygun fiyatlı bir alternatifi olarak karşımıza çıkıyor. Bu telefon, son neslin en üst seviye yonga setlerinden birini kullanıyor, yani Exynos 2200 yahut Snapdragon 8 yonga setini içeriyor olabilir.

Diğer özellikler ortasında 120Hz yenileme suratına sahip 6.4 inç AMOLED ekran, 128 ve 256GB depolama seçenekleri, 4,500mAh pil kapasitesi ve 50MP + 8MP (ultra geniş açı) + 12MP (telefoto) kamera kombinasyonu bulunuyor.

Samsung’un Galaxy S23 FE‘yi bu yılın sonuna kadar piyasaya sürmeyi planladığını biliyoruz. Fakat birtakım pazarlarda bu aygıtı 2024’ün birinci çeyreğinde görebiliriz. Bu sızdırılan görselden öteki, Samsung, Galaxy S23 FE’yi İspanyol Samsung Hisse portalında kazara listeledi ve böylelikle telefonun ismini ve taşınabilir ödeme platformuyla uyumluluğunu doğruladı. Sızdırılan bilgiler arttıkça, Samsung’un bu telefon için lansmanını yakında yapacağını daha çok hissediyoruz.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar