Perşembe, Temmuz 25, 2024
Ana SayfaMobilSamsung, Galaxy Z Flip 3 için güncelleme vakti

Samsung, Galaxy Z Flip 3 için güncelleme vakti

Son vakitlerde internet üzerinden yayılan bir rapora nazaran, Samsung, Galaxy Z Flip 3 akıllı telefonları için Ekim Güvenlik güncellemesini yayınlamaya başladı.

Bu mevzuda bilgisi olmayanlar için belirtmekte yarar var; şirket, bu akıllı telefonu 2021 Ağustos ayında kutudan Android 11 işletim sistemiyle birlikte çıkarak piyasaya sürdü. Aygıt, tıpkı yıl içerisinde Android 12’ye daha sonra da 2022’nin sonlarında Android 13’e yükseltildi. Ayrıyeten Galaxy Z Flip 3′ün, geldiğinde One UI 6.0 güncellemesini alması büyük bir beklenti içerisinde.

Samsung, Galaxy Z Flip 3 için güncelleme vakti

Bu güncelleme şu anda hudutlu ülkelerdeki Galaxy Z Flip 3 akıllı telefonları için indirilebilir durumda. Örnek vermek gerekirse; Kolombiya, Guatemala, Panama, Peru ve Trinidad & Tobago bu ülkeler ortasında. Güncelleme, F711BXXS6FWI1 yapı numarasıyla geliyor. Güncellemenin bilhassa güvenlik üzerine odaklandığını ve rastgele bir kullanıcı arayüzü güzelleştirmesi yahut yeni özellik getirmediğini belirtmek gerekiyor. Samsung, Wi-Fi ağları aracılığıyla ziyanlı virüslerin yayılmasını sağlayan güvenlik açıklarını muvaffakiyetle düzeltebildi.

Ek olarak, Ekim güvenlik güncellemesi birinci olarak Galaxy Z Flip 5 ve Galaxy Z Fold 5‘te başlatıldı ve yavaş yavaş öbür akıllı telefonlara da yayılıyor. Güncelleme için uygun olan kullanıcılar, Ayarlar > Yazılım Güncelleme > İndir ve Yükle seçeneklerini takip edebilirler. Şirket, güncellemenin başka ülkeler için ne vakit kullanıma sunulacağını şimdi açıklamadı. Lakin, başka ülkelerin de yakında bu güncellemeyi almasını bekliyoruz. Bu mevzuda daha fazla bilgi almak için takipte kalın.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar