Cuma, Haziran 2, 2023
Ana SayfaMobilSamsung'dan yeni Galaxy S24 Ultra sürprizi: Galaxy S24 Ultra Limited Edition satışa...

Samsung’dan yeni Galaxy S24 Ultra sürprizi: Galaxy S24 Ultra Limited Edition satışa sunuldu

Samsung, Galaxy S23 Ultra Limited Edition ismini verdiği özel bir paketi promosyon fiyatı ile – ama ne yazık ki yalnızca Vietnam’da – piyasaya sürdü. Bu paket Galaxy S23 Ultra, Galaxy Watch 5 ve 15W harika süratli kablosuz şarj aygıtı Duo’yu içeriyor.

Sınırlı Sürüm (Limited Edition) paketi, özel yahut eşsiz bir renk seçeneği içermiyor. Paketin içerisindeki Galaxy S23 Ultra, Phantom Black kaplamaya sahipken, 44 mm Galaxy Watch 5 Sapphire Blue rengi ile sunuluyor. Aygıt, LTE’siz Bluetooth sürümüyken, son olarak, Wireless Charger Duo da siyah renkte geliyor.

İnanç Can Çekmez: Samsung'Dan Yeni Galaxy S24 Ultra Sürprizi: Galaxy S24 Ultra Limited Edition Satışa Sunuldu 1

Bu pakette bulunan telefon, akıllı saat ve kablosuz şarj aygıtı özel olmasa da, bu Sonlu Sürümün en değerli yanının fiyatı olduğu rahatlıkla söylenebilir. Paketi almak isteyenler, bu aygıtlar için toplam 41.130.000 VND (1.753 dolar) yerine sadece 31.990.000 VND (1.363 dolar) ödüyor.

Samsung, perakende ortağı Shopee aracılığıyla Vietnam’da satışa sunulan Galaxy S23 Ultra Limited Edition paketinin 31 Mayıs’a kadar piyasada olacağını söylüyor. Şirket, benzeri bir paketin öteki pazarlarda da sunulup sunulmayacağı konusundaki sorular karşılık vermedi.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar