Pazar, Nisan 21, 2024
Ana SayfaMobilVivo S17 serisi ile gündeme gelmeye devam ediyor

Vivo S17 serisi ile gündeme gelmeye devam ediyor

Vivo’nun yakında Vivo S17 serisi akıllı telefonları Çin’de duyurması bekleniyor. Şirket zati Vivo S17e’yi piyasaya sürdü ve artık Vivo S17 ve S17 Pro’nun lansmanı üzerinde çalıştığı görünüyor. Son bir Weibo gönderisinde, sızıntılarıyla tanınan Digital Chat Station isimli duyumcu, Vivo S17 ve S17 Pro’nun temel özelliklerini açıklamış üzere görünüyor.

Söz konusu tabloyu paylaşan sızıntı kaynağı, birinci sütunda Xiaomi Civi 3’ün temel özelliklerini belirtiyor. Akabinde Oppo Reno 10 ve Reno 10 Pro’nun temel özellikleri geliyor. Son iki sütunda ise DCS, Vivo S17 ve S17 Pro’nun yonga seti, kameralar, batarya ve süratli şarj özellikleri hakkında bilgiler veriyor üzere görünüyor.

Vivo S17 serisi ile gündeme gelmeye devam ediyor

Söylentiye nazaran, Vivo S17’nin Snapdragon 782G işlemciyle donatılmış olması bekleniyor. Fotoğrafçılık konusunda, aygıtın öne çıkan özelliği, otomatik odaklama özellikli 50 megapiksel bir ön kamera ve OIS özellikli 64 megapiksel bir ana kameraya sahip olmasıdır. Aygıtın gün boyunca güçlü kalabilmesi için, S17’nin 4.500mAh bir bataryaya sahip olması ve süratli şarj için 66W şarj teknolojisiyle desteklenmesi söyleniyor.

Vivo S17 serisinin 30 Mayıs’ta duyurulması bekleniyor. Bu nedenle, resmi lansman tarihine dair onayın önümüzdeki birkaç gün içinde ortaya çıkması kuvvetle beklenen.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Trend Yazılar

Son Yorumlar